Dritan Demiraj mbledh drejtorët e policisë në Lezhë e Shkodër, zbardhen ultimatumet

Publikuar tek: aktualitet, më 14:42 29-05-2017 Dritan Demiraj mbledh drejtorët e policisë në Lezhë e Shkodër, zbardhen ultimatumet

Ministri i Brendshem Dritan Demiraj zhvilloi një takim në Drejtoritë e Policisë në qarkun Lezhë dhe Shkodër, ku përcolli prioritetet kryesore për një proces zgjedhor të sigurtë dhe të qetë, luftën pa kompromis ndaj kultivimit dhe trafikimit të lëndeve narkotike, parandalim të përdorimit të parave të trafikimit të drogës dhe blerjen e votës.

Ministri Demiraj, i shoqëruar nga drejtori i përgjithshem i Policisë së Shtetit Haki Cako theksuan zero tolerance për punonjësit e policisë që përfshihen në aktivitete të subjekteve politike. Garantoi mbështetje maksimale për arritjen e misionit kushtetues të strukturave të Policisë së Shtetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070300102233887
array(1) { ["section"]=> string(88) "dritan-demiraj-mbledh-drejtoret-e-policise-ne-lezhe-e-shkoder-zbardhen-ultimatumet-80378" }