Dritan Demiraj: Tregoni policët e përfshirë në fushatë dhe krimet e tjera elektorale

Publikuar tek: barometri, më 07:41 21-06-2017 Dritan Demiraj: Tregoni policët e përfshirë në fushatë dhe krimet e tjera elektorale

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13826107978821
array(1) { ["section"]=> string(89) "dritan-demiraj-tregoni-policet-e-perfshire-ne-fushate-dhe-krimet-e-tjera-elektorale-83244" }