Dritëro Agolli prej ditësh i shtruar në spital, probleme me frymëmarrjen

Publikuar tek: aktualitet, më 19:34 31-01-2017 Dritëro Agolli prej ditësh i shtruar në spital, probleme me frymëmarrjen

Shkrimtari Dritëro Agolli ndodhet prej tre ditësh i shtruar në sanatoriumin e Tiranës për shkak të problemeve me frymëmarrjen.

News 24 raporton se shkrimtari i madh është duke marrë oksigjen me hundë nëpërmjet rrugëve artificiale.

Megjithatë, gjendja shëndetësore e 85 vjeçarit paraqitet e stabilizuar dhe ai ndodhet nën kujdesin e vazhdueshëm të mjekëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Entuziazmi i kompanive kanadeze të naftës: Pas dy vitesh gjumë, është koha të pasurohemi
Përplasje në Gjykatën Kushtetuese, Kristo akuzon kryetarin Dedja: Më bëri pjesë të shortit pa dijeni »
Article Logic
Execution time: 0.010761976242065
array(1) { ["section"]=> string(77) "dritero-agolli-prej-ditesh-i-shtruar-ne-spital-probleme-me-frymemarrjen-67271" }