“Dritëroi”: Gjatë jetës së tij njeriu mëson se Luana është këngëtare (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:59 27-07-2015

Është bërë e modës tashmë që vajzat e paraqitshme, të ndihmuara nga format optimale fizike dhe nga dëshira e mirë për të bërë diçka, të marrin një mikrofon, të bëjnë një klip dhe ja ku u bënë këngëtare.

Ndonëse këto vajza i serviren publikut si këngëtare, ky i fundit bën përzgjedhjen e vet. Si në rastin e Luanës e cila ka nxjerrë një këngë të re me Getoarin.

Rrjetet sociale kanë nisur të bëjnë humor me këtë fakt duke vendosur diçitura interesante mbi fotot e personazheve që janë të rëndësishëm në jetën sociale, politike apo kulturore të këtij vendi.

“Gjatë jetës së tij njeriu mëson se Luana është edhe këngëtare”, vënë në gojën e të madhit Dritëroi Agolli, është batuta dhe gjetja  më interesante që po qarkullohet së fundmi nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026530981063843
array(1) { ["section"]=> string(77) "driteroi-gjate-jetes-se-tij-njeriu-meson-se-luana-eshte-kengetare-video-17082" }