Drogë në bagazhin e Opel Corsa, arrestohet shqiptari, vlera e kokainës 500 mijë Euro

Publikuar tek: aktualitet, më 13:28 01-08-2015 Drogë në bagazhin e Opel Corsa, arrestohet shqiptari, vlera e kokainës 500 mijë Euro Foto ilustruese

Olidon Metaj, 26 vjeç është arrestuar nga policia pasi u kap me 4 kilogramë kokainë.

26 vjeçari shqiptar u arrestua në Verona të Italisë me sasinë drogës të fshehur në bagazhin e një makine tip “OpelCorsa”. Policia italiane prangosi të riun shqiptar dhe sekuestroi drogën, vlera e të cilës kap shifrën e 500 mijë eurove.

Policia e Veronës po heton edhe për persona të tjerë të përfshirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau vjehrrin dhe plagosi vjehrrën, Prokuroria mbyll hetimet për Altin Sulkun
Mbytet 12 vjeçari te “Plazhi i vjetër”, u fut anës bregut për t’u larë »
Article Logic
Execution time: 0.013612031936646
array(1) { ["section"]=> string(88) "droge-ne-bagazhin-e-opel-corsa-arrestohet-shqiptari-vlera-e-kokaines-500-mije-euro-17494" }