Drogë në makinë, arrestohen 4 shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:58 12-04-2018 Drogë në makinë, arrestohen 4 shqiptarë Foto ilustruese

4 shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane pasi u kapën me drogë në makinë në Itali.

Karabinierët e Livornos gjatë kontrollit të makinës gjetën 6.2 kg marijuanë. Në pranga përfunduan 5 persona, 4 shqiptarë dhe një shtetas italian të moshave 22 deri në 30-vjeç.

Gjatë arrestimit u sekuestruan dhe 7 mijë euro që dyshohen se janë fituar pasi kanë trafikuar drogë. Identiteti i shqiptarëve ende nuk bëhet i ditur, sakaq janë duke u kryer hetimet paraprake.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tensionet në kulm mes Rusisë e Amerikës, Trump telefonon Erdogan, çfarë u diskutua
Kompozitori i njohur la Shqipërinë për Ameriken, shihet në rrugët e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.0095078945159912
array(1) { ["section"]=> string(45) "droge-ne-makine-arrestohen-4-shqiptare-116583" }