Drogë në mes të pyllit, policia zbulon 46 kg kanabis në një kasolle të braktisur

Publikuar tek: aktualitet, më 09:24 29-03-2017 Drogë në mes të pyllit, policia zbulon 46 kg kanabis në një kasolle të braktisur

Policia e Tiranës gjen dhe sekuestron një sasi drogë në Malin Derje.  

Droga u gjet dje rreth orës 12:30, në pjesën lindore të fshatit, në pyll dhe në një kasolle të braktisur. Bëhet fjalë për 46.2 kg, bimë të dyshuara narkotike e llojit Cannabis Sativa.

Ende nuk dihet se kush e ka fshehur sasinë e drogës, por punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve përgjegjës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Punëtorët e rafinerisë në Fier i drejtohen KLSH-së dhe Ramës: Po na bëjnë presion që të shkojmë në Ballsh
Shpërndanin drogë në shkollat e Tiranës, policia arreston në flagrancë të riun (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012385129928589
array(1) { ["section"]=> string(85) "droge-ne-mes-te-pyllit-policia-zbulon-46-kg-kanabis-ne-nje-kasolle-te-braktisur-73458" }