Dua Lipa arrin majat, pritet super bashkëpunim me Madonën dhe Gwen Stefani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:21 05-08-2020 Dua Lipa arrin majat, pritet super bashkëpunim me Madonën dhe Gwen Stefani

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur  disa nga ikonat e muzikës për të bërë disa këngë remix.

Artistja e talentuar nw njoftimin në rrjete sociale ka shkruan se në 21 gusht do të dalë “Club Future Nostalgia, The Remix Album”.

Kënga “Levitating” do të riinterpretohet nga Madonna dhe Missy Elliot dhe do të lançohet në 14 gusht. Ndërsa kënga Physical” do të ketë një tjetër version me Gwen Stefani dhe Mark Ronson.

Ajo do të vijë në duet me The Blessed Madonna dhe kënga pritet që të publikohet më 21 gusht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091919898986816
array(1) { ["section"]=> string(80) "dua-lipa-arrin-majat-pritet-super-bashkepunim-me-madonen-dhe-gwen-stefani-216204" }