Dua Lipa dhe Martin Garrix publikojnë këngën e re dhe shënojnë menjëherë rekord

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 27-01-2017

Dua Lipa dhe Martin Garrix kanë publikuar këngën e re të quajtur “Scared To Be Lonely”.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku dhe brenda pak orësh ka arritur të bëhet pjesë e videove më të shikuara të ditës në “Youtube”.

Për dj-in hollandez ky është bashkëpunimi i dytë me një këngëtare me origjinë shqiptare pas atij me Bebe Rexhën, “In the name of love”, që rezultoi një sukses ndërkombëtar. Edhe “Scared To Be Lonely” pritet të ketë të njëjtin sukses.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024648904800415
array(1) { ["section"]=> string(85) "dua-lipa-dhe-martin-garrix-publikojne-kengen-e-re-dhe-shenojne-menjehere-rekord-66875" }