Dua Lipa e ftuar në ‘MTV’, flet për këngën ‘Hotter Than Hell’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:32 07-05-2016 Dua Lipa e ftuar në ‘MTV’, flet për këngën ‘Hotter Than Hell’

Pas publikimit të këngës së re‘Hotter Than Hell’ një ditë më parë Dua Lipa është ftuar nga mjaft prej mediave britanike ku ka folur rreth këngës së saj. Kënga është publikuar vetëm disa orë më parë dhe ka marrë mbi 250 mijë klikime.

Dua ka qenë e ftuar në ‘MTV’, nga ku ka tregur entuziazmin e saj për këngën e re. Këngëtarja po pushton botën me muzikën e saj dhe për këtë është vlerësuar edhe nga gjigandët e muzikës siç është MTV, të cilët e kanë përkrahur vazhdimisht Duan.

 “Unë jam shumë e entuziazmuar për ‘Hotter Than Hell’, pasi është nga ato këngët që më ka pëlqyer shumë.

Fillimisht në këtë këngë luhet vetëm piano, me pak tupan në shoqërim.

Por tani kam dhe tekstin të cilin e kam si armë sekrete, që më lidhë me publikun”  tha Dua

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028550863265991
array(1) { ["section"]=> string(62) "dua-lipa-e-ftuar-ne-mtv-flet-per-kengen-hotter-than-hell-39748" }