Dua Lipa feston 21-vjetorin e lindjes me të dashurin, s’ka më problem për kartën e identitetit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:38 23-08-2016 Dua Lipa feston 21-vjetorin e lindjes me të dashurin, s’ka më problem për kartën e identitetit

Dua Lipa ka festuar 21-vjetorin dhe kjo ditëlindje nuk mund të kishte kuptim pa urimin e të dashurit të saj Isaac Carew.


Urimi i tij ka qenë më i veçanti, në të përveç urimit Isaac zbuloi një ‘sekret’ i cili duket se i’u ka shkaktuar probleme të rinjve teksa frekuentonin New York-un dhe Los Angeles-in.

 “Gëzuar ditëlindjen bukuroshe, po festojmë për një vit të mrekullueshëm. Më në fund ne mund të frekuentojmë NewYork-un dhe Los Angeles-in pa u shqetësuar për kartën tënde falso të identitetit. Të dua, Dua’, -shkruan Isaac.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032379865646362
array(1) { ["section"]=> string(99) "dua-lipa-feston-21-vjetorin-e-lindjes-me-te-dashurin-s-ka-me-problem-per-karten-e-identitetit-50569" }