Dua Lipa i dedikon suksesin disa personave të veçantë, fjalët me të cilat i drejtohet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:28 11-08-2016 Dua Lipa i dedikon suksesin disa personave të veçantë, fjalët me të cilat i drejtohet

Pas koncerteve të zhvilluara në Prishtinë dhe Tiranë, ku Dua i vu “flakën” dy kryeqyteteve shqiptare, këngëtarja ka falenderuar grupin e saj të punës të cilët e ndihmuan në realizimin e koncerteve gjatë ditëve të fundit.

“Çfarë ditësh surreale! Unë nuk mund t’ia dilja pa skuadrën e ëndrrave. Shumë faleminderit nga zemra, spektakli do të vazhdojë… këtë herë në Suedi”- shkruan këngëtarja.

dua_lipa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17850303649902
array(1) { ["section"]=> string(90) "dua-lipa-i-dedikon-suksesin-disa-personave-te-vecante-fjalet-me-te-cilat-i-drejtohet-49459" }