Dua Lipa ‘mbërthen’ fansat, mijëra klikime vetëm pak orë pas publikimit të videoklipit më të ri (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:21 04-11-2016

Këngëtarja e njohur shqiptare, tashmë me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar klipin e saj më të ri.

21 vjeçarja ka mbërthyer fansat dhe ka marrë mijëra klikime vetëm pak orë pas publikimit të “Room for 2”.

Për klipin e saj më të fundit  këngëtarja ka bashkëpunuar me revistën “Hunger” në kanalin e të cilës është publikuar edhe klipi me regji të Vicky Laëton.

Në këtë këngë Dua shfqet unike dhe me ritme më të qeta, ndërkohë ka paralajmëruar se albumin do ta nxjerr në shitje gjatë muajit shkurt të vitit 2017.

Ndërkohë vazhdon të korrë sukses nëpërmjetë koncerteve live dhe emisioneve televizive anembanë botës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Greta Koçi një talent i pazbuluar, pas Shakohoxhës shikoni kush e ka radhën (VIDEO)
I shpëtoi jetën foshnjes 11-muajshe: Shikoni fytyrën e Stresit pas ngjarjes »
Article Logic
Execution time: 0.01098108291626
array(1) { ["section"]=> string(98) "dua-lipa-mberthen-fansat-mijera-klikime-vetem-pak-ore-pas-publikimit-te-videoklipit-me-te-ri-58372" }