Dua Lipa më e lumtur se kurrë, arrin suksesin e madh në Britani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:11 18-08-2017 Dua Lipa më e lumtur se kurrë, arrin suksesin e madh në Britani

Kënga më e re e Dua Lipës, New Rules ka arritur majën e klasifikimit në Britaninë e Madhe duke lënë pas disa nga hitet më të bukura të kësaj vere.

Këngëtarja shqiptare shprehet e lumtur duke thënë se po jeton momentet më të bukura të jetës së saj.

Në vendin e tetë të një prej klasifikimeve më të rëndësishme në botë renditet Bebe Rexha në bashkëpunimin e saj me Louis Tomlinson dhe Animal Farm, Back To You.

Hiti i ri i Rita Orës, Your Song, aktualisht është pozicionuar në vendin e 10.

we2wtr23r3r3r.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093238353729248
array(1) { ["section"]=> string(68) "dua-lipa-me-e-lumtur-se-kurre-arrin-suksesin-e-madh-ne-britani-89507" }