Dua Lipa me të dashurin në plazh, pa komplekse tregon hiret (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:27 10-09-2016 Dua Lipa me të dashurin në plazh, pa komplekse tregon hiret (FOTO)

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, që para disa kohësh vizitoi edhe Tiranën ku mbajti një koncert madhështor, në një foto me të dashurin e saj.

Të dy, të dashuruar, me sy të mbyllur…imazh që flet për dashurinë e tyre të madhe.

Isaac-u e puth në faqe, kurse Dua mbyll sytë dhe ndërkohë tregon hiret e saj. Ajo elegante, por ai shumë sharmant.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025865793228149
array(1) { ["section"]=> string(69) "dua-lipa-me-te-dashurin-ne-plazh-pa-komplekse-tregon-hiret-foto-52492" }