Dua Lipa: Mezi po pres me ardh n’vendim tem

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:54 27-07-2016 Dua Lipa: Mezi po pres me ardh n’vendim tem

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa do të mbajë një koncert në Kosovë më 8 gusht për të ndihmuar fondacionin “Sunny Hill”, që ka si qëllim përmirësimin e jetës në Kosovë dhe më 9 gusht ajo do të mbajë koncert në Tiranë.

Nëpërmjetë rrjeteve sociale Dua tregon se mezi po pret të vijë në vendin e saj.

“Faleminderit krejtve, organizatoreve dhe perkrahesve qe e kane bo te mundshme organizimin e koncertit e ne te njejten kohe jane duke ndihmuar Fondacionin Sunny Hill. Ju jam shume e lumtur qe e keni perkrahe kete ide. Faleminderit nga zemra vullnetareve qe po doken shume bukur. E di qe Kosova e Prishtina gjithmone jane me mu, kudo qe shkoj. Mezi po pres me ardh n’vendim tem edhe mu knaq shume n’koncert, e kete kenaqsi e bon shume ma te madhe fakti qe ky koncert ne te ardhmen ka me ju ndihmu artin dhe kulturen ne Prishtine dhe Kosove. Shihemi shume shpejte. Ju dua shuuuume” shkruan Dua.

dua_lipa5.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010173082351685
array(1) { ["section"]=> string(48) "dua-lipa-mezi-po-pres-me-ardh-n-vendim-tem-47924" }