Dua Lipa ngjitet në skenë në krah të këngëtarit të famshëm, performojnë këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:18 07-12-2016

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është ngjitur në skenën e “Capital FM” në krah të xhamajkanit me famë botërore, Sean Paul.

Dua dhe Sean kanë performuar këngën e tyre të re “No Lie”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Të dy artistët kanë shkëlqyer me performancën e tyre që ishte e parë së bashku në një skenë të madhe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28943705558777
array(1) { ["section"]=> string(94) "dua-lipa-ngjitet-ne-skene-ne-krah-te-kengetarit-te-famshem-performojne-kengen-e-re-video-61817" }