Dua Lipa provokuese, publikon çaste intime me të dashurin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 28-05-2016 Dua Lipa provokuese, publikon çaste intime me të dashurin

Këngëtarja me origjinë kosovare Dua Lipa që po pushton pushton tregun muzikor ndërkombëtar, së fundmi ka postuar një foto tejet provokuese.

Ajo dhe i dashuri i saj Isaac janë bërë një me njëri-tjetrin por nuk kanë preferuar ti tregojnë fytyrat.

Por Dua është vënë re pikërisht nga tatuazhi që ka në krah në të cilën shkruhet “angel”.

dua_lipa2.jpg

dua_lipa251.jpg

dua_lipa21.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019352912902832
array(1) { ["section"]=> string(62) "dua-lipa-provokuese-publikon-caste-intime-me-te-dashurin-41734" }