Dua Lipa s’i përmban dot emocionet pas marrjes së ‘’Çelësit të Tiranës’’ dhe e thotë atë që mendon

Publikuar tek: kulture-art, më 09:03 11-08-2016 Dua Lipa s’i përmban dot emocionet pas marrjes së ‘’Çelësit të Tiranës’’ dhe e thotë atë që mendon

Para se këngëtarja shqiptare e njohur në botë, Dua Lipa të mbërrinte në sheshin ‘’Nënë Tereza’’ ku dha koncertin e saj, u ftua në zyrën e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj.

Veliaj i dhuroi Lipës ‘’Çelësin e Tiranës’’, një dhuratë dhe nderim për këngëtaren, sipas asaj që koment.

‘’Çelësi i qytetit të bukur të Tiranës. Me të vërtetë një nder. Kaq shumë momente të paharruara nga ky udhëtim…Njërin do ta mbaj me vete dhe do të jem krenare për gjithë jetën time. Faleminderit Shqipëri’’, shkruan e emocionuar Dua Lipa që u prit dje nga shqiptarët plot me adhurim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024859189987183
array(1) { ["section"]=> string(100) "dua-lipa-s-i-permban-dot-emocionet-pas-marrjes-se-celesit-te-tiranes-dhe-e-thote-ate-qe-mendon-49406" }