Dua Lipa shkëlqeu në skenë por ajo që mendon këngëtarja për Tiranën s’ka të paguar

Publikuar tek: kulture-art, më 06:15 11-08-2016 Dua Lipa shkëlqeu në skenë por ajo që mendon këngëtarja për Tiranën s’ka të paguar

Dua Lipa shkëlqeu mbrëmë në skenë, mes Tiranës dhe shqiptarëve të saj. Ardhur nga Prishtina me grupin e saj, Lipa i dha ngjyra të tjera kryeqytetit në këto ditë të nxehta vere.

E duartrokitur fort, me stil dhe shumë thjeshtësi, Dua u mrekullua nga kryeqyteti.

‘’Çfarë qyteti me shkëlqim që je Tiranë’’, shkruan këngëtarja, pasi shpërndan fotot nga koncerti i saj.

dualipatiranaok.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14463686943054
array(1) { ["section"]=> string(88) "dua-lipa-shkelqeu-ne-skene-por-ajo-qe-mendon-kengetarja-per-tiranen-s-ka-te-paguar-49390" }