Dua Lipa vesh bikini dhe nxjerr në pah format bombastike, lë 'pa fjalë' ndjekësit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 06-07-2020 Dua Lipa vesh bikini dhe nxjerr në pah format bombastike, lë 'pa fjalë' ndjekësit (FOTO) Këngëtarja Dua Lipa

Dua Lipa me të dashurin e saj Anwar Hadid kanë nisur pushimet në Sainta Lucia, në Karaibe.

Dua është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku numëron 47.5 milionë fansa.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar disa foto, ku shihet të ketë veshur një bikini ngjyrë të zezë, ku bien në sy të pasmet ‘bombastike’.

“Jam e tupshme”, ka shkruar këngëtarja krah fotove, por me fotot na lë të kuptojmë të kundërtën.

Me fotot e fundit të postuara nga bregdeti, Dua i ka ‘lënë pa fjalë’ ndjekësit e saj.

Screenshot_15.png

Screenshot_16_copy.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098659992218018
array(1) { ["section"]=> string(91) "dua-lipa-vesh-bikinin-dhe-nxjerr-ne-pah-format-bombastike-le-pa-fjale-ndjekesit-foto-213025" }