Dua Lipa vjen në Shqipëri, i dashuri i zbulon sekretin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:34 24-04-2019 Dua Lipa vjen në Shqipëri, i dashuri i zbulon sekretin

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, është shumë  i adhuruar nga shqiptarët në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai u pyet nga një prej tyre, nëse e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë dhe Isaac i surprizoi të gjithë më përgjigjen duka dhënë padashur një lajm të mirë.

‘Dy herë, së shpejti bëhen tre’, tha Carew, në videon e publikuar në Insta Story, ndërkohë që më pas bëri simbolin e njohur të shqiponjës me duar.

Me këtë përgjigje fansat e Dua Lipës kuptuan që këngëtarja do të vijë së shpejti në Shqipëri, e shoqëruar nga i dashuri i saj.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031457185745239
array(1) { ["section"]=> string(60) "dua-lipa-vjen-ne-shqiperi-i-dashuri-i-zbulon-sekretin-161723" }