“Dua të jetoj. Më ndihmoni ju lutem”, studentja shqiptare ka nevojë për ndihmën e të gjithëve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:35 28-01-2017 “Dua të jetoj. Më ndihmoni ju lutem”, studentja shqiptare ka nevojë për ndihmën e të gjithëve

Studentja shqiptare, Xhensila Xhuti ka nevojë për ndihmën e të gjithëve ne. Vajza po lufton me kancerin në gjendrat limfatike dhe duke qenë së është vetëm 22 vjeçe, asaj nuk i mungon aspak dëshira për të mposhtur këtë sëmundje.

Miqtë e Xhensilës janë angazhuar të ndihmojnë në mbledhjen e të ardhurave, ndërsa nismës i është bashkuar edhe blogger-i Olti Curri.

Për 22 vjeçaren mund të kontribuoni në numrin e llogarisë :421745778 në BKT ose në emrin Xhensila Ylvi Xhuti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088241100311279
array(1) { ["section"]=> string(95) "dua-te-jetoj-me-ndihmoni-ju-lutem-studentja-shqiptare-ka-nevoje-per-ndihmen-e-te-gjitheve-66917" }