'Dua të lëpij këmbët, të jem skllavja jote' bukuroshja tregon mesazhet që i vijnë në celular

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:52 03-07-2020 'Dua të lëpij këmbët, të jem skllavja jote' bukuroshja tregon mesazhet që i vijnë në celular Erida Baxha

Erida Baxha, bukuroshja e cila e ka quajtur veten "ligjërisht bionde", ka zbuluar mesazhet erotike që merr në inbox nga femrat.

Ajo ka zbuluar mesazhet e çuditshme që i vijnë, por më shumë ka thënë se e kanë befasuar sms-të nga vajzat.

“Mesazhe të çuditshme kam pafund. Por meshkujt nuk më habisin sepse pak a shumë unë e di se çfarë tentojnë me një femër. Por më kanë habitur mesazhet nga femra insistuese që kërkojnë të bëjnë gjëra, favore në formë ‘skllavërie’ për mua. Të më lëpijë këpucët, veshjet, çorapet. Kam disa mesazhe të çuditshme.

E kam si profesion thotë dhe do ta bëja me shumë kënaqësi për ty,”- rrëfeu Erida.

Ajo lexoi edhe mesazhin e marrë: "Mund të jem shërbëtorja jote personale. Unë mund të pastroj këpucët, këmbët, çorapet me gjuhë kur të dalësh ti kesh gati. Mund të më shkelësh me këmbë në fytyrë. Mund të më kthesh një përgjigje, të lutem më prano. Mund të jem shërbëtorja ose skllavja jote si të duash. Dhe unë që i them: ‘Nuk më duhen shërbimet e tua’.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095438957214355
array(1) { ["section"]=> string(96) "dua-te-lepij-kembet-te-jem-skllavja-jote-bukuroshja-tregon-mesazhet-qe-i-vijne-ne-celular-212689" }