“Dua të të bëj të lumtur”, ja kur nis emisioni i ri i Arbana Osmanit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:10 14-10-2016 “Dua të të bëj të lumtur”, ja kur nis emisioni i ri i Arbana Osmanit

Arbana Osmani vjen këtë sezon në ekranin e Top Channel me një format të ri për televizionet shqiptare, të ngjashëm me emisionin italian “Ce Posta per Te’ i Maria De Filipit, që siç e nënkupton vetë titulli në shqip, ka për qëllim të bëjë të lumtur protagonistët e çdo puntate.

Emisioni do të nisë në 28 tetor, dhe pritet të ketë audiencë të lartë për shkak të formatit interesant dhe moderimit nga Arbana, që është një nga prezantueset më të dashura për shqiptarët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20763301849365
array(1) { ["section"]=> string(71) "dua-te-te-bej-te-lumtur-ja-kur-nis-emisioni-i-ri-i-arbana-osmanit-56230" }