Dudushi më në fund i relaksuar: Meqë mbaruam punë me reformën…(Ja çfarë bën)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:24 24-07-2016 Dudushi më në fund i relaksuar: Meqë mbaruam punë me reformën…(Ja çfarë bën)

Moderatori i programit “Top show” më në fund ka mundur të relaksohet dhe të shijojë pushimet.

Ai ka postuar një foto në faqen e tij zyrtare në Instagram ku shkruan "Meqë mbaruam punë me reformën”. Për shkak të reformës moderatori nuk ka mundur të bëjë ndonjë ditë pushim, por tashmë ai ka hequr “punën” e tij më të madhe.

Albani ka mundur të relaksohet tërësisht sot, dhe ka shijuar rrezet e diellit në Spille.

 

alban_dudushi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029871940612793
array(1) { ["section"]=> string(79) "dudushi-me-ne-fund-i-relaksuar-meqe-mbaruam-pune-me-reformen-ja-cfare-ben-47589" }