‘Duhej t’ju kisha nxjerrë nga studio’, Sonila Meço revoltohet keq me Koço Kokëdhimën (Çfarë i tha politikani)

Publikuar tek: politike, më 10:56 16-05-2019 ‘Duhej t’ju kisha nxjerrë nga studio’, Sonila Meço revoltohet keq me Koço Kokëdhimën (Çfarë i tha politikani) Kokedhima-Meco

Përplasje e fortë mes drejtueses së emisionit ‘Tempora’ dhe kreut të partisë ‘Zgjidhja’.

 

Sonila Meço ka reaguar e revoltuar ndaj akuzës së Koço Kokëdhimës i cili tha se të gjitha studiot janë marrë peng dhe gazetarët paguhen nën dorë.

Koço Kokëdhima: Jemi përballë këtyre dinosaurve që kanë marrë peng, studiot, emisionet, i kanë paguar me lekë nën dorë të gjithë.

Sonila Meço: Asnjë pyetje nuk paragjykohet, unë nuk jam këtu për të bërë fushatën e askujt.

Ju lutem respektoni studiot televiziove, keni ardhur në këtë studio, keni bërë akuzë shumë të rëndë më thatë jeni të blerë, unë duhej t’ju kisha nxjerrë nga studio, sepse keni bërë akuzë jashtëzakonisht të rëndë. Unë kam të drejtë si gazetare të dyshoj, ju jeni politikan duhet të mësoheni me llogaridhënien.

Kokëdhima: Unë jap llogari vetëm për gjërat që bëj unë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067520141601562
array(1) { ["section"]=> string(111) "duhej-t-ju-kisha-nxjerre-nga-studio-sonila-meco-revoltohet-keq-me-koco-kokedhimen-cfare-i-tha-politikani-164533" }