Duhet të ishtë në përvjetori, deputeti i LSI njoftim të papritur: Me keqardhje, por nuk mund të marr pjesë

Publikuar tek: politike, më 10:59 16-02-2018 Duhet të ishtë në përvjetori, deputeti i LSI njoftim të papritur: Me keqardhje, por nuk mund të marr pjesë

Deputeti i LSI, Përparim Spahiu ishte ftuar të merrte pjesë në përvjetorin e hapjes së minierës dhe krijimit të qytetit të Bulqizës.

Përmes një postimi në facebook, deputeti i qarkut të Dibrës njofton se nuk mund të marrë pjesë në festime, ndërsa nuk ka dhënë sqarime për këtë vendim të papritur për anullimin e pjesëmarrjes së tij në këtë event.

“I keqardhur shumë që nuk mundem të marë pjesë sot në festimet e 70 Vjetorit të hapjes së minierës dhe krijimit të qytetit të Bulqizës.

Më shumë i keqardhur që ky përvjetor i gjeti mimatorët pa Statusin e tyre, një padrejtësi e shumë qeverive por më shumë e gjoja socialistëve që drejtojnë prej 5 vitesh. Megjithatë, un uroj më të mirat minatorëve e të gjithë qytetarëve të Bulqizës”, shkruan Spahiu.

 perparim_spahiu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010217189788818
array(1) { ["section"]=> string(110) "duhet-te-ishte-ne-pervjetori-deputeti-i-lsi-njoftim-te-papritur-me-keqardhje-por-nuk-mund-te-marr-pjese-110431" }