'Duhet të zësh shumë dashnorë që ta blesh’ Roza Lati i 'mbyll gojën' ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:11 22-05-2019 'Duhet të zësh shumë dashnorë që ta blesh’ Roza Lati i 'mbyll gojën' ndjekësit

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Moderatorja është shume e ndjekur dhe aktive në rrjetin social Instagram ku shpesh herë komunikon me fansat.

Dhe së fundmi ajo kërkon të blejë një makinë dhe ka kërkuar mendimin e ndjekësve të saj.

‘Çfarë makine  mendoni se duhet të marr?’ ishte pyetja që Roza i’u drejtoj ndjekësve të saj.

Ndjekësit i dhanë mendime të ndryshme dhe më në fund ajo zgjodhi mes markave të ndryshme dhe sigurisht një makinë që kushton shtrenjtë.

Por njëri nga ndjekësit i ka shkruajtur moderatores se duhet të zësh shumë dashnor që ta blesh këtë makinë.

‘Duhet të zësh shumë dashnor që ta blesh’ i shkruante ndjekësi.

‘Sa keq që këtu në Shqipëri nuk besoni njeri kur mundohet vetë njëriu në jetë. Por unë jam këtu për të treguar se e ke gabim’i është përgjigjur Roza duke i mbyllur gojën kështu ndjekësit.

auto_Screenshot_31558511849.jpg

 

auto_Screenshot_41558511852.jpg

auto_Screenshot_21558511854.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032701969146729
array(1) { ["section"]=> string(81) "duhet-te-zesh-shume-dashnore-qe-ta-blesh-roza-lati-i-mbyll-gojen-ndjekesit-165238" }