Duka dhe De Biasi drekojnë së bashku, rinovimi dhe Euro2016 temat e diskutimit

Publikuar tek: sport, më 18:29 24-10-2015 Duka dhe De Biasi drekojnë së bashku, rinovimi dhe Euro2016 temat e diskutimit

Gianni De Biasi dhe Armand Duka kanë drekuar së bashku në një prej restoranteve të Tiranës për të diskutuar për tema me rëndësi për palët.

Ashtu siç ishte paralajmëruar më herët, De Biasi do të kthehej në Shqipëri për të diskutuar me kreun e FSHF-së, lidhur me kontratën e tij.

Gjithashtu, përgatitjet e Kombëtares shqiptare për Kampionatin Europian mendohet se kanë qenë një tjetër temë diskutimi mes palëve. Trajneri italian do të udhëtoj së shpejti drejt Francës për të përzgjedhur hotelin dhe qendrat stërvitore për Shqipërinë, si pjesëmarrëse në Euro2016. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065973997116089
array(1) { ["section"]=> string(83) "duka-dhe-de-biasi-drekojne-se-bashku-rinovimi-dhe-euro2016-temat-e-diskutimit-23889" }