Duka dhe De Biasi priten në Peshkopi me çifteli dhe karrige “të marra borxh”

Publikuar tek: sport, më 22:15 23-04-2016 Duka dhe De Biasi priten në Peshkopi me çifteli dhe karrige “të marra borxh”

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi kanë ndjekur sot nga afër ndeshjen mes Korabit dhe Erzenit në stadiumin e Peshkopisë.

Sigurisht që kjo vizitë është kthyer në një festë për qytetin e vogël verior të Shqipërisë, ku miqtë janë pritur me këngë dhe çifteli, si dhe nuk kanë munguar falenderimet për pranimin e ftesës.

Megjithatë, pjesëmarrja në stadium e Dukës dhe De Biasit ka pasur edhe anën e saj humoristike. Për shkak të kushteve skandaloze në të cilën ndodhet stadiumi, drejtuesit e Korabit kanë marrë disa karrige “borxh” për t’ua vënë në dispozicion të pranishmëve. 

13082716_1115052278556235_964422044364100348_n.jpg

duka3.jpg

13012756_1115052271889569_1938894707285754453_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trajneri Kuka: Vladimir Putin urdhëroi vendosjen e flamurit të Kosovës
Juventus shpallet kampion i Serie A për të pestën herë radhazi »
Article Logic
Execution time: 0.0090441703796387
array(1) { ["section"]=> string(80) "duka-dhe-de-biasi-priten-ne-peshkopi-me-cifteli-dhe-karrige-te-marra-borxh-38498" }