Duka dhe Zeqo përshëndesin nga Gjermania, shoqërohen nga gratë e tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:33 27-10-2015 Duka dhe Zeqo përshëndesin nga Gjermania, shoqërohen nga gratë e tyre

Pas kualifikimit historik të Kombëtares shqiptare në Euro2016, presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka menduar për disa ditë pushime për veten e tij.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij ka udhëtuar drejt Gjermanisë. Në një foto të postuar në instagram, çifti Duka shoqërohet nga biznesmeni Agim Zeqo dhe gruaja e tij.

Së shpejti për Dukën do të nisin impenjime të mëdhaja, pasi duhet të përgatisë akomodimin e Kombëtares në Francë dhe plotësimin e të gjitha nevojave që do të kenë futbollistët tanë për një prezantim sa më dinjitoz në Kampionatin Europian. 

dukaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19608998298645
array(1) { ["section"]=> string(74) "duka-dhe-zeqo-pershendesin-nga-gjermania-shoqerohen-nga-grate-e-tyre-24089" }