Duka futbollistëve: Sa më shumë fat kundër Serbisë

Publikuar tek: sport, më 13:55 25-09-2015 Duka futbollistëve: Sa më shumë fat kundër Serbisë

Me rastin e festës së Kurban Bajramit presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka u ka uruar fat futbollistëve të tij në ndeshjen me Serbinë.

“Uroj të gjithë komunitetin  e futbollit Gëzuar Bajramin. Dhe të kemi sa më shumë fat kudër Serbisë”, uron kreu i FSHF. Të gjithë presin me kërshëri ndeshjen e madhe të 8 tetorit në Elbasan Arena ku kombëtarja jonë do të luajë kundër Serbisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072250366210938
array(1) { ["section"]=> string(55) "duka-futbollisteve-sa-me-shume-fat-kunder-serbise-21645" }