Duka i tensionuar, Fino i heshtur, kandidatët në pritje të numërimit në raundin e dytë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:09 07-02-2018 Duka i tensionuar, Fino i heshtur, kandidatët në pritje të numërimit në raundin e dytë (FOTO)

Para pak minutash përfundoi votimi për raundin e dytë.

Në pritje të numërimit dhe rezultatit që kërkon shumicë të thjeshtë, Armand Duka shfaqet paksa i tensionuar, ndërsa Bashkim Fino i ulur ne karrige duket krejt i heshtur, pasi humbi ne raundin e parë.

NË RAUNDIN E PARË

39 vota Armand Duka

 

22 vota Bashkim Fino

 

4 vota të pavlefshme

 

ffiiii.jpgd_dfm.jpg

dduu.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 1073 vende pune në administratën publike, 3 profesionet më të kërkuara
Artan Hoxha publikon FOTOT dhe thotë: Si bashkëpunova me kolegët gjermanë për shkrimin e drogës "Ball kazani" »
Article Logic
Execution time: 0.01049280166626
array(1) { ["section"]=> string(96) "duka-i-tensionuar-fino-i-heshtur-kandidatet-ne-pritje-te-numerimit-ne-raundin-e-dyte-foto-109453" }