DUKA ia thotë publikisht FINOS: Ke aktivizuar gangsterë në fushatën zgjedhore, kam frikë t’i them emrat

Publikuar tek: sport, më 23:08 01-02-2018 DUKA ia thotë publikisht FINOS: Ke aktivizuar gangsterë në fushatën zgjedhore, kam frikë t’i them emrat

Debat i nxehtë është duke u zhvilluar mes dy kandidatëve për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka dhe Bashkim Fino.

Gjatë debatit në emisionin “Të Paekspozuarit” Duka ka akuzuar Finon se “bën fushatë me gangstera”.

Pjesë nga Debati:

Fino: Iku koha e Platinisë dhe Blater, iku koha jotë

Duka: Nuk e pres frymën e re nga Muçi Naçi Baçi

Fino: Nuk duhet të jesh i qetë

Duka: Ti ke hall jo unë

Fino: Vazhdojmë pak me shoqatat apo të zihemi

Duka: Ti bën fushatë me gangstera

Fino: Më thuaj emrat

Duka: Kam frikë

Rakipi: Ça janë këto gansgstera

Duka: I di Bashkimi shumë mirë. Unë nuk kam pushtet në Shqipëri kam vetëm veten time

Fino: Do ta shohim

Mua nuk më ka thënë njeri Bashkimi i krimit ty të kanë thënë Duka i krimit. Jam kristal i pastër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025496006011963
array(1) { ["section"]=> string(108) "duka-ia-thote-publikisht-finos-ke-aktivizuar-gangstere-ne-fushaten-zgjedhore-kam-frike-t-i-them-emrat-108797" }