Duka në Austri, takohet me ekipin kombëtar përpara miqësores

Publikuar tek: sport, më 12:40 29-05-2016 Duka në Austri, takohet me ekipin kombëtar përpara miqësores

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka mbërritur në Austri për t’u takuar me ekipin përpara ndeshjes miqësore kundër Katarit.

Duka është takuar me lojtarët dhe stafin teknik, në hotelin ku ekipi qëndron prej disa ditësh.

Kombëtarja Shqiptare do të luaj sot ndeshjen miqësore kundër Katarit në orën 17:30, që do të përcaktojë edhe listën përfundimtare të skuadrës me 23 lojtarë që do të udhëtojnë drejt Francës për Kampionatin Europian. 

13312640_969860269779869_3174818491626343256_n.jpg

13332863_969860369779859_3043631361080955997_n.jpg

13336106_969860319779864_9211588876085580399_n.jpg

13310598_969860399779856_2135494631328952292_n.jpg

13310581_969860576446505_6383989507228131160_n.jpg

13307223_969860559779840_3180087279642390752_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071918964385986
array(1) { ["section"]=> string(65) "duka-ne-austri-takohet-me-ekipin-kombetar-perpara-miqesores-41806" }