Duke pritur të hapet dogana e Kakavijës, gratë mbledhin rigon në fusha (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:27 14-08-2020 Duke pritur të hapet dogana e Kakavijës, gratë mbledhin rigon në fusha (Foto) Foto Ora News

Situata shfaqet e rëndë në doganën e Kakavijës kur radha e makinave ka shkuar në rreth 20 kilometra.

Ndërkohë, shumë udhëtarë janë duke u përballur me temperaturat e larta dhe mërzinë e pritjes.

Por duket se pritja e gjatë ka bërë që disa prej tyre të merren edhe me gjëra të tjera ndërsa presin në radhë.

Rasti i tillë është ai i disa zonjave të cilat kanë filluar të mbledhin rigon në fusha.

Edhe pse prej 4 orësh ka filluar lëvizja e makinave ritmi është shumë i ngadaltë duke pasur parasysh radhën e gjatë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010087013244629
array(1) { ["section"]=> string(81) "duke-pritur-te-hapet-dogana-e-kakavijes-grate-mbledhin-rigon-ne-fusha-foto-217165" }