Duke ruajtur “arat”, ja si i ndoqën çunat e kanabisit ndeshjet e Kombëtares

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:05 24-06-2016 Duke ruajtur “arat”, ja si i ndoqën çunat e kanabisit ndeshjet e Kombëtares

Duke ruajtur “arat”,si i ndoqën çunat e kanabisit ndeshjet e Kombëtares

Emocionet e ndeshjeve të Kombëtares në Francë, kanë përfshirë mijëra shqiptarë të cilët kanë mbushur stadiumet, sheshet apo kanë qëndruar në rehatinë e shtëpisë.

Por këta djem, siç shihet qartë edhe nga fotografia e kanë ndjekur Kombëtaren edhe pse “në orar të punës”, duke ruajtur një parcelë kanabisi. Ata kanë sajuar ekranin e një kompjuteri dhe janë mbështjellë me flamurin kuqezi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marinari merr peng anijen e zhdukur ‘Çelepia’: 70 mijë euro ose e fundosa bashkë me 2 shqiptarët
Zbulohet vajza mes personaliteteve në rreshtin e parë...dhe nuk është ajo e Lindita Nikollës »
Article Logic
Execution time: 0.011052131652832
array(1) { ["section"]=> string(78) "duke-ruajtur-arat-ja-si-i-ndoqen-cunat-e-kanabisit-ndeshjet-e-kombetares-44435" }