Duke shijuar perëndimin e diellit, Oriola Marashi publikon FOTO nga plazhi dhe tregon ‘asetet’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:48 13-07-2020 Duke shijuar perëndimin e diellit, Oriola Marashi publikon FOTO nga plazhi dhe tregon ‘asetet’

Modelja Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen me foto që poublikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto nga plazhi duke shijuar perëndimin e diellit, ndërsa në pah nxjerr linjat perfekte trupore. Fotot kanë marrë mijëra pëlqime, ndërsa Oriola ka vënë në plan të parë “asetet” e saj.

“Në elementin tim”, është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja për këto fotografi.

View this post on Instagram

In my element

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010277986526489
array(1) { ["section"]=> string(98) "duke-shijuar-perendimin-e-diellit-oriola-marashi-publikon-foto-nga-plazhi-dhe-tregon-asetet-213672" }