‘Dukem si katunare’, Axhelina Hadërgjonaj habit me deklaratën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:56 19-09-2019 ‘Dukem si katunare’, Axhelina Hadërgjonaj habit me deklaratën (VIDEO)

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina njihet për fotot provokuese dhe për linjat e saj perfekte.

Bukuroshja shqiptare radhitet ndër femrat të cilat e ndryshojnë look-un herë pas here, ndërsa së fundmi ka tërhequr vëmendjen e mediave me një deklaratë.

Bukuroshja e cila jeton në Amerikë, ka publikuar një video ku tregon veshjen dhe make up-in, ndërsa e quan veten katunare për shkak të kaçurrelave.

“Kjo tregon se sa e zënë është dita ime. Kam veshur një bluzë të prerë dhe pantallona me lëkurë dhe porsa i rregullova flokët. Ndoshta e teprova me kaçurrelat, nuk di si ta them, po dukem paksa si katunare, por nuk ka gjë”, dëgjohet të thotë Anxhelina në anglisht.

ASfg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030167818069458
array(1) { ["section"]=> string(71) "dukem-si-katunare-axhelina-hadergjonaj-habit-me-deklaraten-video-178989" }