Duken si binjake, Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 15-08-2020 Duken si binjake, Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO)

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ish-miss Shqipëria 2010 është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Maderatorja ka nisur pushimet në jug të vendit dhe nuk na i ka kursyer fotot me bikini, ku shfaqet në super formë.

Së fundmi këngëtarja ka pozuar me bikini, ndërsa komentuesit e kanë komplimentuar i kanë shkruar se ajo ka një ngjashmëri me aktoren e njohur turke Aybuke Pusat.

Mjafton të shihni fotot e mëposhtme dhe të kuptoni ngjashmërinë e tyre.

auto_d21597432474.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096461772918701
array(1) { ["section"]=> string(80) "duken-si-binjake-nevina-shtylla-qenka-sozi-e-aktores-se-njohur-turke-foto-217191" }