‘Dukesh si e pastrehë’ Aurela Gaçe i kthehet komentueses: Bobbo...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 24-04-2019 ‘Dukesh si e pastrehë’ Aurela Gaçe i kthehet komentueses: Bobbo...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe njihet për stilin e saj ekstravagant.

Shumë shpesha jo poston në rrjetet sociale foto të veshjeve të cilat i stilon shumicën e rasteve vetë.

E së fundmi ajo është përballur me shumë kritika përsa i përket veshjes së saj.

E  veshur me një xhaketë të gjatë xhins, një shall jeshil dhe xhinse të gjëra, pamja e saj nuk është pritur mirë nga fansat të cilët e kanë quajtur të pastrehë me këtë veshje.

 “Sinqerisht mendimi i parë që më erdhi ndërmend ishte që po shikoja një foto me një person të pastrehë. Thjesht nuk është për ty e dashur”, shkruan një prej komentueseve.

Aurela nuk ka hezituar t'i kthejë përgjigje: Bobbo bbobo rrofsh. Herë tjetër do të ta marr dorën, mirë? Rrofsh.

 auto_-640-0-5cc010b7b79a41556094375.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13175010681152
array(1) { ["section"]=> string(67) "dukesh-si-e-pastrehe-aurela-gace-i-kthehet-komentueses-bobbo-161650" }