‘Dukesh si katunaret kur vijnë në Tiranë' , Alketa i kthehet komentueses

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:23 22-01-2020 ‘Dukesh si katunaret kur vijnë në Tiranë' , Alketa i kthehet komentueses

Prej disa kohësh moderatorja Alketa Vejsiu është në qendër të mediave rozë.

Pasi përfundoi Festivalin e RTSH, ajo ka zgjedhur të shkojë disa ditë me pushime në Miami, Florida, ku edhe aty nuk i ka munguar vëmendja.

Alketa ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet duke kërcyer këngën ‘Despacito’ në një jaht dhe shkruan se kjo është kënga e saj e preferuar.

Mes shumë komenteve, Alketa ka dalluar komentin e një ndjekëse e cila bën një krahasim. ‘Tamam si katunaret kur vinin në Tiranë në fillim një foto te 15 katshi dhe në motorr në qender kshtu po më dukesh e lumtur hahahah’, shkruan ndjekësja.

Ndërsa Alketa i është kthyer me shumë sportivitet, duke iu përgjigjur: ‘Hahaha fiksss’.

 

Screenshot_3.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.36176705360413
array(1) { ["section"]=> string(75) "dukesh-si-katunaret-kur-vijne-ne-tirane-alketa-i-kthehet-komentueses-192789" }