Dukesha Kate bën daljen e parë publike pas lajmit të shtatzanisë (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 10:28 11-10-2017 Dukesha Kate bën daljen e parë publike pas lajmit të shtatzanisë (FOTO)

Dukesha e Cambridge Kate Middleton nuk ishte shfaqur më në publik që në fund të muajit gusht, pas publikimit të lajmit për shtatzaninë e saj të tretë.

Më në fund ajo ka marrë pjesë në një pritje në pallatin mbretëror me rastin e Ditës Botërore të Shëndetit Mendor.

Kate ka qenë në shoqërine e bashkëshortit princit William dhe kunatit të saj , princ Harry. Fustani me tantella ngjyrë bojëqiell i markës “Temperley London” ia vinte në dukje barkun pak të rrumbullakosur.

Dukesha Middleton është tërhequr nga angazhimet mbretërore për momentin pasi vuan nga një simptomë e quajtur hyperemesis gravidarum. Kjo simptomë shkakton marrje mendsh të rënda, të vjella dhe humbje peshe dhe Kate e ka vuajtur dhe me dy fëmijët e saj të parë.

2fd1d88141ebd6b8cc30e807463155b4.jpg

c0f7a428150080ffccae56307d9a1b36.jpg

 

a69bfd9dee216c678b0593ebbdc6a324.jpg

c3e78bc87bf2be7a36a84c7097310deb.jpg

329815a1cfac23cf6a6e24aad98074a5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Destinacioni turistik lider, europianët zgjedhin të preferuarin e tyre (FOTO)
Shpërthim në një rafineri nafte, 4 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.012346982955933
array(1) { ["section"]=> string(75) "dukesha-kate-ben-daljen-e-pare-publike-pas-lajmit-te-shtatzanise-foto-95484" }