Duket e pamundur, por Olti Curri bën bashkë Tiranën dhe Partizanin

Publikuar tek: sport, më 11:57 23-08-2016 Duket e pamundur, por Olti Curri bën bashkë Tiranën dhe Partizanin

Është e pamundur që dy tifozë të skuadrave të kryeqytetit, të Tiranës dhe Partizanit të bëhen bashkë, duke ditur historinë dhe rivalitetin e të dy ekipeve për vite me radhë.

Por kësaj here është Olti Curri, ai që ka postuar në llogarinë e tij në facebook një foto të dy djemve të cilët janë ulur në karrige.

Syri i blogerit të mirënjohur është i mprehtë, teksa të brendshmet e çunave i lidh me ngjyrat e skuadrave të kryeqytetit, Tiranës dhe Partizanit.

Njëri i ka bardheblu, ndërsa tjetri të kuqe me të verdhë. Një rast sa i çuditshëm, aq dhe i veçantë…

olti_curri1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018346071243286
array(1) { ["section"]=> string(71) "duket-e-pamundur-por-olti-curri-ben-bashke-tiranen-dhe-partizanin-50606" }