Duket si “horror”, por do mahniteni nga butësia e këtyre kafshëve të egra (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:54 14-01-2017

Në pamje të parë mund të imagjinosh ndonjë skenë horror, por butësia e këtyre kafshëve ndaj njerëzve do t'ju lërë pa fjalë.

Shikoni videon më poshtë dhe kuptoni mënyrën se si “shkrihet” qetësisht egërsia e kafshëve duke u kthyer kështu në dashuri të pakufishme ndaj njeriut!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019268035888672
array(1) { ["section"]=> string(82) "duket-si-horror-por-do-mahniteni-nga-butesia-e-ketyre-kafsheve-te-egra-video-65504" }