Duma në "Opinion": Kam bërë punë me duar. Fevziu: A nuk i keni rënë violinës?

Publikuar tek: politike, më 22:01 21-05-2015 Duma në

Kandidatja e Partisë Demokratike për Durrësin Grida Duma tha sot për herë të parë, se ajo ka punuar me duar me të atin duke i ardhur në ndihmë me punët inxhinjerike. E menjëhershme ka qenë ndërhyrja e gazetarit Fevziu si dhe gazetarëve të ftuar në panel të cilēt pohuan se kjo është një histori që po "e tregojnë të gjithë kandidatët a thua se njerëzit e tjerë kanë ndenjur pa punuar gjatë jetës së tyre".

Duma: Unë vi nga një botë që ka të thënën dhe të bërën ekuivalente. Unë jam një njeri që punoja me duar me tim atë.

Fevziu: Ç'do të thotë punoja me duar me tim atë?

Duma: Duket pak si reklamë por...kam punuar me gjëra inxhinjerike.

Fevziu: Po a nuk i keni rënë violinws e vogël? 

Duma: Po por kam ndihmuar tim atë, me gjëra inxhinjerike

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010195016860962
array(1) { ["section"]=> string(77) "duma-ne-opinion-kam-bere-pune-me-duar-fevziu-a-nuk-i-keni-rene-violines-11686" }