Durrës, 3 banesa përfshihen nga flakët, zjarrfikësja në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 22:14 09-07-2020 Durrës, 3 banesa përfshihen nga flakët, zjarrfikësja në vendngjarje Foto ilustruese

Tre banesa janë përfshirë nga flakët në lagjen numër 5 në Durrës. Mësohet se shtëpitë që kanë marrë zjarr janë ndërtesa të vjetra.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, vetëm dëme materiale. Zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur shuarjen e flakëve.

Sakaq, ka mbërritur dhe policia e së bashku me grupin hetimor në vijim do të përcaktojnë dhe shkaqet e kësaj ngjarje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0057590007781982
array(1) { ["section"]=> string(72) "durres-3-banesa-perfshihen-nga-flaket-zjarrfikesja-ne-vendngjarje-213378" }