Durrës; Adoleshentja LARGOHET nga shtëpia, prindërit nuk bien dakord me deklaratat

Publikuar tek: aktualitet, më 17:29 08-04-2018 Durrës; Adoleshentja LARGOHET nga shtëpia, prindërit nuk bien dakord me deklaratat Foto ilustruese`

Një 16-vjeçare në Durrës është larguar pa dijeninë e prindërve nga shtëpia. Të paktën kjo ka qenë deklarata e nënës së saj, e cila ka bërë denoncimin në polici.

Por babai i vajzës nuk ka qenë aspak dakord, duke u shprehur se vajza është në banesë dhe nuk kishte asnjë problem.

Njoftimi i policisë:

Më datë 07.04.2018, shtetësia M.S, vjec 39, banuese në fshatin Rubjek, Durrës, kallëzon se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer vajza e saj e mitur K.M, vjeç 16 . Babai i vajzës F.M, vjeç 43, banues në Rubjek, deklaroi se vajza u kthye në banesë, ishte larguar me dëshirën e saj dhe nuk kishte probleme. Materialet do ti kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për vlerësim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e kryekomisarit Artan Cuku, flet bashkëshortja: Jetuam rrëmujshëm dhe… (VIDEO)
E rëndë, vetëhelmohet E REJA NGA FIERI, trupi i gjendet në Lungomare (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010676860809326
array(1) { ["section"]=> string(87) "durres-adoleshentja-largohet-nga-shtepia-prinderit-nuk-bien-dakord-me-deklaratat-116165" }