Durrës, arrestohen dy persona, vidhnin bateri makinash

Publikuar tek: aktualitet, më 10:59 01-03-2015 Durrës, arrestohen dy persona, vidhnin bateri makinash

Arrestohen nga Policia e Durrësit dy persona të cilët dyshohet se vidhnin bateri makinash.

Në prangat e policisë kanë rënë shtetasit Uran Kormaku 37 vjeç dhe Rriza Prilla 47 vjeç të dy me banim në qytetin e Durrësit. Dy shtetasit janë arrestuar në flagrancë pas një kontrolli nga policia në pikat e grumbullimit të hekurishteve ku janë konstatuar sasi bateri makinash të llojeve të ndryshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentuan të korruptojnë policinë, në pranga dy persona
Paloka: Policia vepron si bandë me urdhër nga Rama. Reagon MB »
Article Logic
Execution time: 0.011613130569458
array(1) { ["section"]=> string(57) "durres-arrestohen-dy-persona-vidhnin-bateri-makinash-4683" }